Služby

Svoji práci pod značkou Finosa děláme více než 15 let.

Je fajn, baví nás a díky tomu jsme i úspěšní. Náš tým se za tu dobu prakticky nezměnil, a to o mnohém svědčí.

Prodali a pronajali jsme nejen stovky, domů, bytů, pozemků, chat a chalup, ale prodali jsme i mnoho továrních areálů, zámečků, administrativních budov, privatizovali jsme bytový fond v několika městech a pořádali desítky dobrovolných dražeb.

Jsme členem Asociace realitních kanceláří České republiky, a i když jsme přesvědčeni, že jsme ve svém oboru profesionálové, přesto jsme pro komfort našich klientů pojištěni z profesní odpovědnosti do výše 5.000000 Kč.

S ohledem na turbulentní dobu je pro nás sledování a analyzování cen nemovitostí nejen každodenním chlebem, ale svým způsobem i dobrodružstvím. Tím pádem jsme schopni nejen dobře poradit a doporučit, ale především dobře koupit a prodat a řešit krizové situace, v nichž se v současné době ocitá stále více vlastníků nemovitého majetku.

Nejsme franšíza, kde se střídají makléři na živnostenský list jak na běžícím pásu a o oboru toho tím pádem moc nevědí. Jsme ve standardním pracovním oboru a za ty léta jsme prošli celou řadou odborných školení a kurzů a vězte, že tak jak jsme tu byli před 15 lety konkrétní osoby s konkrétními jmény, tak nás zde najdete i za 10 let.

Přitom všem jsme normální lidi, kteří žijí pro svoji práci, ale nežijí trvale v práci. Prožíváme si jak radosti, tak strasti. Máme své rodiny, baví nás více jaro s létem než podzim, a průběžně nás štvou naši politici. Také lyžujeme, jezdíme na bruslích, na kole, lezeme po skalách, hrajeme squash, badminton, fotbal, zajdeme na dobrou muziku, houby i pivo. Preferujeme „Divadlo Járy Cimrmana“ před Státní operou a cítíme se jako Češi v Evropě a ne jak Evropané v Čechách.

Zdeněk Maxa
realitní makléř
gsm: 606 685 616
email: maxa@finosa.com
skype: maxa.finosa

Zoltán Modróczki
realitní makléř
gsm: 606 685 618
email: modroczki@finosa.com
skype: modroczki.finosa

Milena Hladíková
realitní makléř
gsm: 606 685 619
email: hladikova@finosa.com
skype: hladikova.finosa

Petr Kotlík
realitní makléř
gsm: 602 424 127
email: chomutov@finosa.com